Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Yalçın Eğitim Kurumları öğretmenleri Ve çalışanları rafting heyecanında buluştu

Yalçın Eğitim Kurumları öğretmenleri Ve çalışanları rafting heyecanında buluştu

Yalçın Eğitim Kurumları ve Özel Yalçın Öğretim Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, Merkez, Zindankale ve Yazır-Real Şubelerinde görev yapan öğretmenleri hem motivasyon, hem de ödüllendirmek amacıyla Antalya- Köprülü Kanyon’da pandemi kuralları çerçevesinde rafting heyecanı yaşattı.

2019–2020 eğitim-öğretim sezonunu başarıyla tamamlayan Yalçın Öğretim Kursları öğretmenleri, yeni öğretim yılı hazırlıkları öncesi yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın tarafından düzenlenen gezi etkinlik programıyla Antalya Köprülü Kanyon’da rafting yaparak, hem stres attılar.

Yalçın Eğitim Kurumları Yönetim Kurumu Başkanı Mehmet Yalçın” Kurum olarak zorlu bir dönemi daha geride bırakırken, iyi ve başarılı bir eğitim sezonu geçirdik. Özverili bir çalışma gösteren öğretmenlerimizle ve çalışanlarımızı ödüllendirmek adıyla birlikte düzenlediğimiz bu gezide hem eğlendik, hem de yeni eğitim dönemi için birlik beraberlik ve kaynaşmayı gerçekleştirdik. Gezimizde öğretmenlerimiz ve çalışanlarımıza rafting heyecanı yaşattık. Bu gezimiz bize birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu gösterdi.

 

 

Yeni eğitim döneminde öğretmenlerimizle bir arada, bir takım ruhu içinde çalışma yapacağız. Bu özelliği kazanmamız için hep bir arada oldukça eğlenceli zaman geçirdik dedi.

Rafting heyecanıyla değiştik duygular yaşadıklarını dile getiren Yalçın Eğitim kurumları öğretmenler ve çalışanları, bu duyguyu yaşatan Mehmet Yalçın’a teşekkür ettiler.

Paylaş:

Etiketler: rafting

Webliyon® | Eğitim sistemleri ile hazırlanmıştır.