Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Yalçın’dan bursluluk sınavı

Yalçın’dan bursluluk sınavı

Yalçın Eğitim Kurumları ve Yalçın Öğretim Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, “Konya’mızın eğitim seviyesinin yükseltilmesine katkı yapmayı, eğitim konusunda farkındalık yaratmayı, öğrencilerimizi birer dünya insanı olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

Mehmet Günnar

Yalçın Eğitim Kurumları ve Yalçın Öğretim Kursları bu yıl bursluluk sınavını 12-13 Ocak tarihlerinde, bünyesinde yer alan 3 ayrı şubesinde gerçekleştirecek Ücretsiz olan bursluluk sınava katılmak isteyen,9-10 ve 11. sınıf öğrencileri www.yalcinogretimkurslari.com adresinden online başvuruda bulunacak.Bursluluk sınavı hakkında bilgi veren Yalçın Eğitim Kurumları ve Yalçın Öğretim Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, “Her yıl gerçekleştirdiğimiz bursluluk sınavı bu yıl 12-13 Ocak 2019 tarihlerinde Merkez, Zindankale ve VİP Yazır (Ecdat) şubelerinde yapılacak. Bursluluk sınavına tüm 9-10 ve 11. sınıf öğrencileri online kayıt yaptırarak ücretsiz olarak katılabilecekler” dedi.

Sınava davet

‘Hedefimiz, ülkemizin her alanda kalkınması için nitelikli bireyler ve öğrenciler yetiştirmek’ diyen Yalçın, “Yalçın Öğretim Kursları olarak Konya’mızın eğitim seviyesinin yükseltilmesine katkı yapmayı, eğitim konusunda farkındalık yaratmayı, öğrencilerimizi birer dünya insanı olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz. Gerek fiziki imkânlarımız, güçlü, yenilikçi eğitim programlarımız ve gerekse de deneyimli yönetici ve akademik kadromuzla öğrencilerimizi en iyi şekilde geleceğe hazırlıyoruz. Onun için Özel Yalçın Öğretim Kursları olarak ‘Hayallerinizle olan randevunuza geç kalmayın’ diyor ve bursluluk sınavına tüm öğrencilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

 

Paylaş:

Etiketler: Bursluluk Sınavı