Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Yalçın Öğretim Kursları başarıyı ödülle taçlandırdı

Yalçın Öğretim Kursları başarıyı ödülle taçlandırdı

Yalçın Eğitim Kurumları ve Özel Yalçın Öğretim Kursları 2018 YKS sonuçlarında Türkiye 9.su Merve Doğrul ve Türkiye 83.sü Fatma Beyza Öztürk’ü ödüllendirdi

2018 YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından Özel Yalçın Öğretim kursları öğrencilerinden Türkiye 9.su Merve Doğrul ve Türkiye 83.sü olan Fatma Beyza Öztürk'ü ödüllendirdi. 

Yalçın Öğretim Kursları Merkez Binasında organize edilen ödül törenine başarılı öğrenciler, öğretmenleri ve aileleri katıldı. Törende konuşan Yalçın Özel Öğretim Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, "Her yıl olduğu gibi bu dönem başında da gerekli çalışmaları özverili bir şekilde dönem sonuna kadar devam ettirdik. Dönem ortasında değişen sınav sistemine genç, dinamik ve uzman öğretmen kadromuz ile koordineli bir çalışma yürüterek sürece uyum sağladık. 2 öğrencimiz ilk yüze girerek bir başarıya daha imza attılar. Merve Doğrul Türkiye 9.su, Fatma Beyza Öztürk ise Türkiye 83.sü oldu. Kendilerini ve ailelerini tebrik ediyorum. Üniversiteli olacak tüm öğrencilerimizin gittikleri yerlerde vatanı, bayrağı en iyi şekilde temsil edeceğinizden şüphe duymuyorum. Yolunuz açık, başarınız daim olsun. Yalçın Özel Öğretim Kursları olarak milli, manevi değerlerle donanmış başarılı öğrenciler yetiştirmeye desteğimiz artarak devam edecektir" dedi.

Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018 mezunu olan ve ismini Türkiye 9.culuğuna yazdıran Merve Doğrul, değişen sınav sistemine bakmadan değişmeyen tek şeyin çalışmak olduğunu ifade ederek, bu süreçte desteklerini esirgeyen ailesine ve Yalçın Özel Öğretim Kursları öğretmenlerine teşekkür etti.

Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi 2017 mezunu olan Türkiye 83.sü Fatma Beyza Öztürk de çalışma temposunda kendisine destek olan ailesine ve 2 yıldır sınava hazırlandığı Yalçın Özel Öğretim Kursları öğretmenlerine teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların ardından Özel Yalçın Öğretim Kursları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, Merve Doğrul ve Fatma Beyza Öztürk’e başarılarından dolayı birer plaket ve çiçek takdim etti.

KONYA OLAY

Paylaş:

Etiketler: TYT DERECE

Webliyon® | Eğitim sistemleri ile hazırlanmıştır.