Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Yalçın Özel Öğretim Kursu öğrencilerinden anlamlı destek

Yalçın Özel Öğretim Kursu öğrencilerinden anlamlı destek

Yalçın Özel Öğretim Kursu öğrencilerinden anlamlı destek

Yalçın eğitim kurumları öğrencileri ve öğretmenleri BARIŞ PINARI harekâtındaki Mehmetçiğimize hazırladıkları kliple destek oldu.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusuyla birlikte Suriye’nin kuzeyinde PKK/PYD ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı harekâtına, Yalçın Eğitim Kurumları ve Yalçın Öğretim Kursları yönetici, öğretmen ve öğrencileri yaptıkları video-kliple Mehmetçiğin yanında ve Barış pınarı harekâtına tam destek olduklarını gösterdiler.

Bugüne kadar Suriye’ye Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan tüm harekâtlara tam destek veren Yalçın Eğitim Kurumları ve Yalçın Öğretim Kursları yöneticisi, öğretmeni ve öğrencileri Barış Pınarı Harekâtına tam desteklerini yaptıkları video kliple gösterdiler.

Barış pınarı harekâtının Suriye’nin toprak bütünlüğü ve birliğine saygı temelinde yürütüldüğüne dikkat çekilen Yalçın Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet yalçın “"Daha önceki harekâtlarda olduğu gibi, bu harekâtın planlama ve icrasında da sadece bahse konu terör unsurları ile bu unsurlara ait barınak, sığınak, mevzi, silah, araç ve gereç hedef alınmakta olup sivil halkın zarar görmemesi için gereken her türlü tedbir alındığını ve hedefin terör ve teröriste yönelik olduğunu çok iyi biliyoruz. Bizde kurum olarak Barış pınarı Harekatına tam desteğimizi göstermek adına yönetici, öğretmen ve öğrencilerimiz ile birlikte ta video klip hazırlayarak Mehmetçiğimize destek olmak istedik. ve TSK yanındayız ve her zaman olmaya da devam edeceğiz. Türk Ordusu bugüne kadar birçok destan yazdı. Şimdi ise Barış Pınarı Harekâtıyla bir yenisini yazmaya devam ediyor.” dedi.

Yalçın eğitim kurumları öğrencileri ve öğretmenleri BARIŞ PINARI harekatındaki Mehmetçiğimize hazırladıkları kliple destek oldu. Öğrenciler Mehmetçiğe güvenlerini ve emanetlerinin onlara emanet olduğunu belirttikleri video tüm sosyal medyada yüz binlerce kez izlendi.

Paylaş:

Etiketler: BARIŞ PINARI