Ziyaretçi Yorumları

30 Haziran 2022, 21:43
Hocalarıyla, idaresiyle ve çalışanlarıyla capcanlı bir sınav hazırlık dönemi geçirmek istiyorsanız Yalçın eğitim kurumları. Tamamen öğrenci odaklı bir kurum gönül rahatlığıyla tavsiye ederim herkese ????
Memur

Şeyma Kayar

10 Mayıs 2021, 00:12
Yalçın eğitim kurumlarını seçtiğim için çok mutluyum bir kez geldikten sonra aklımda başka bir kurum yoktu bile sadece YALÇIN…
Sene boyunca rehberlik ve öğretmenler olarak çok yardımcı oldunuz öğrencilerinizin ben dahil gözle görülür başarıları oldu çok teşekkür ediyorum sizlere.
ÖĞRENCİ 12.SINIF-4401

SÜMEYRA TAT

09 Mayıs 2021, 23:55
Yalçın özel eğitim kursunda ilk senemdi başlarda tereddütlerim vardı ama başlayınca çok sevdim ve iyi ki dedim. Gerek rehber hocaları gerek idare gerekse ders hocalarımız bizler için ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Dezavantajları hep avantaja çevirdiler. Bu zorlu süreçte bile bizleri yalnız bırakmadılar uzaktan eğitim, online denemeler yaparak bizleri hep takip ettiler. Moralimiz düştüğünde yanımızda durup ayağa kaldırdılar. Hep anlayışla karşıladılar kızmaları bile bizlere olan güvenleri bizlerin geleceği içindi. Hiç pişman değilim. İYİ Kİ YALÇIN ve ailesini tercih etmişim. Herkese teşekkür ederim.
ÖĞRENCİ 12.SINIF-426

SENA NUR ÖRGE

09 Mayıs 2021, 23:54
Benim kursu sevmemin bir çok nedeni var. En büyük nedenlerinden birisi hocalarımız. Bizimle derste ya da ders çıkışı fark etmeden ilgilendiler. Anlamadığımız yerleri birkaç kez anlattıkları oldu, sorularımı rahatlıkla sorabiliyorum. Kursumuzun sevdiğim diğer bir özelliği ise rahat ve sessiz çalışma ortamlarının olması. Bu ortamlarda 3-4 tane hocamızın gözetiminde disiplinli bir şekilde derslerimizi çalışabiliyoruz. Aynı zamanda yapamadığımız soruları bu hocalara soruyoruz. Biz bıraksak bile bizi bırakmayan rehber öğretmenimiz disiplinli bir şekilde devam etmemizi sağlıyor.
MEZUN-5501

ZEHRA HAYTA

09 Mayıs 2021, 23:52
Bu zorlu süreçte bana hep yanımda olduklarını hissettiren bir kurumla beraberdim. Öğretmenlerimizden ve arkadaşlarımızdan ayrılmak tabii ki bizi üzdü, ama bu pandemi sürecinde bile bizleri düşünüp deneme gönderen, online olarak eğitime devam eden ve devamlı olarak rehber öğretmenimizle yaptığımız görüşmeler ile bizleri yalnız bırakmayan bir kurumda olduğum için çok şanslıydım. Emeği geçen tüm öğretmelerime ve rehber öğretmenime çok teşekkür ediyorum
ÖĞRENCİ 12.sınıf / 4401

MERVE CANSU ÇELİK

09 Mayıs 2021, 23:51
Yalçın Özel Eğitim Kurumlarında okuyan bir öğrenci olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü gerçekten çok tecrübeli ve yetenekli öğretmenlerden ders aldım. Ayrıca covid-19 sebebiyle yaşana bu olumsuz süreçte rehber öğretmenim başta olmak üzere bütün öğretmenlerimiz bizlerle çok yakından ilgilendiler. Canım öğretmenlerim hepinize emekleriniz için çok teşekkür ederim…
ÖĞRENCİ 8.sınıf/ 801

ESMEHAN KAVLAK

09 Mayıs 2021, 23:46
Yalçın’a teşekkür ediyorum. Bana denemelerde nasıl başarılı olacağımı gösterdiği için, bana unutulmaz arkadaşlıklar edinmemde yardımcı olduğu için. Bize en iyi eğitim sağlayana Yalçın öğretmenlerime çok minnettarım.
ÖĞRENCİ 7.sınıf /701

YUSUF KAYRA GÜMÜŞ

09 Mayıs 2021, 23:45
Sözlerime şöyle başlamak istiyorum. Yalçın Özel Öğretim Kursunda olmak bence tarifi olmayan duygu, yani ben Yalçın’a geldiğim için çok mutluyum. Öncelikle hayatımda hiç karşılaşmadığım mükemmel bir öğretmen kadrosu ile karşılaştım. Bana bütün hocalarım farklı farklı çok güzel şeyler kattılar. Her birine bunun için çok teşekkür ediyorum. Rehber öğretmenlerimiz ise her hafta bizimle ilgilendi. Bizlere ellerinden geldiğince vakit ayırmaya çalıştılar. Nasıl bir yol izlememiz konusunda da bizlere çok yardımcı oldular. Bütün rehber öğretmenlerime de ayrıca çok teşekkür ediyorum. Yani kısacası İYİ Kİ YALÇINDAYIM.
ÖĞRENCİ 12.SINIF 405

FEYZA DOĞAN

09 Mayıs 2021, 23:44
Uzan aradan sonra liseye başladım ve yanımda bana destek olan başta ailem olmak üzere Yalçın Özel Öğretim Kursu vardı. Matematik dersini sevdiren hocam başta olmak üzere diğer dersleri de sevdirdiler ve sayısalı seçtim. 4 yılım geçti her zaman yanımda oldular, pes ettiğimiz zaman bizi ayağa kaldıran rehber hocalarımız bizimle birlikte yoruldular, bizimle beraber çabaladılar. Biraz gitmediğimiz zaman bizim arkamızda koştular. Her zaman iyisiyle kötüsüyle yanımızda oldular. Bu dönemde ise evlerimize deneme gönderdiler, haftalık ders kontrolleri oldu, hocalarımıza yine sorularımızı attık, belirli saatlerde hocalarımızla kaldığımız yerden devam ettik. Yalçında olmak güzeldir
ÖĞRENCİ 12.SINIF 406

SENA BİLİCİ

09 Mayıs 2021, 23:40
Yalçın da öğrenci olmanın verdiği mutluluğu bir iki satıra sığdırarak anlatamam ama kısaca bahsedecek olursam her yeni güne öğretmenlerimin sevgisi ve ilgisiyle başladığım, bütün konularda desteğini esirgemeyip beni evimdeymiş gibi hissettiren mükemmel bir kurum gerçekten iyi ki varsınız.
MEZUN-522

AYŞE KEMER

22 kayıttan 1 - 10 arasındaki kayıtlar gösteriliyor